Vaša vizáž je spôsob, ako ukázať Váš štýl bez toho, aby ste prehovorili.


Počas Bc. štúdia na Vysokej škole odbor marketing, som sa aj popri práci venovala štúdiu Imagemaker, kde som nahliadla nielen do súčasného Beauty priemyslu, ale aj do histórie krásy, ako je móda, líčenie a vizáž, manikúra, etiketa spoločenského správania.

I napriek tomu som stále nenabrala odvahu kráčať po ceste Beauty odboru hneď.

Až po rokoch - vyhoretie v práci a následný odchod z práce ma prinútil vrátiť sa k tomu, čo je môjmu srdcu blízke, k Beauty odboru.

Absolvovala som množstvo školení v oblasti nechtového dizajnu a vizáže, školenia z oblasti Lash Stylingu, školenie s titulom Master Stylist, kde nás svetom mihalníc sprevádzali aj školiteľky napr. z Írska, školenie s titulom Brow Master zamerané na styling obočia a prácu s hennou, pridala som ďaľšie vzdelanie a vyučenie v odbore KOZMETIK na Strednej odbornej škole Kaderníctva a vizážistky, absolvujem rôzne školenia u popredných nail stylistiek ako je Nails ByMishel, Top_Berry, Klopotova Professional nail school, online vzdelávanie v oblasti zdravia nechtov a ich okolia u Ing. Milady Nadášiovej, pedikérky, podológičky, školiteľky a garanta akreditovaného vzdelávania v odbore pedikúra. (A nie, pedikúre sa nevenujem) ;)

Prácu vykonávam v prvom rade srdcom a ďakujem každej klientke či klientovi, ktorý navštívi priestory štúdia a zveruje svoje ruky do mojich rúk. 

Neuprednostňujem kvantitu na úkor kvality, preto ponúkam služby v zatvorenom štúdiu, kde môže klient nerušene relaxovať, zatiaľ čo vykonávam ošetrenie rúk; bez zhonu, stresu, na želanie je v ponuke káva či čaj. 

S klientmi sa rozprávam - každý má svoj životný príbeh, svoje starosti, či radosti, každý je rád, keď sa môže podeliť o svoje životné udalosti, bez súdenia, s pochopením a prívetivým prístupom. Veď sme ľudia - a o ľudskosti to predsa je. 

Pracujem výhradne s materiálom schváleným EU, v hygienickom prostredí; snažím sa každému klientovi nájsť vhodný materiál či ošetrenie podľa kvality nechtov, snažím sa vysvetliť a odporučiť vhodné ošetrenie či tvar/zdobenie nechtov; konečné rozhodnutie však ostáva na klientovi. Nezbrusujem! vlastné lôžka na úkor priľnutia materiálu.MUŽI sú vítaní. Upravené ruky nie sú výsadou žien. V každodennom živote, pri obchodných jednaniach muži prichádzajú do kontaktu s množstvom ľudí, s ktorými si podávajú ruky, jednajú a gestikulácia rukami je súčasť jednania. Preto častokrát bývajú práve ruky bodom pozorovania počas týchto úkonov. Z tohto dôvodu by ani muži nemali zanedbávať kvalitnú úpravu nechtov a rúk. 

Práca má byť vykonávaná s citom a s pocitom, že čas venovaný klientovi bol preňho maximálne využitý. 

Pracuj srdcom ° Rozprávaj srdcom ° Mysli srdcom


Bc. Zuzana Gajdová